Oprogramowanie do Fotobudek

 

Programy do Fotobudki i Fotolustra na wesela, chrzciny, komunie, imprezy firmowe, kulturalne, sportowe, rodzinne i okolicznościowe. Intuicyjna obsługa przez ekran dotykowy. Bogate możliwości konfiguracji i ustawiania własnego scenariusza imprezy. Współpraca z aparatami z serii Canon EOS lub kamerami internetowymi. Drukowanie na każdej drukarce działającej na systemie Windows. Program administracyjny i serwis w języku polskim.

diBudka – zrób zdjęcie

Zrób zdjęcie i wydrukuj albo wyślij na facebook, email, sms, www. Obsługa przez ekran dotykowy. Ponad 300 bezpłatnych wzorów ramek i teł – możesz też zrobić i wstawić swoje. Funkcja green screen – podmiana zielonego tła, wstawianie własnych podpisów, loga firmy, elektroniczne gadżety – super zabawa.

diGif – nagraj gifa

Efekt końcowy to prawdziwe Gif-y a nie animacje ze zdjęć. Udostępnianie przez Email, SMS i na Facebook lub drukowanie wybranych klatek Gif-a. Integracja z serwisem Giphy.com. Możliwość nakładanie maski z grafiką, napisami. Green screen – zamiana zielonego tła na obraz lub animację.

diLustro – zrób zdjęcie

Program do Fotoluster. Do wyboru 3 darmowe animacje w instalacji (w tym na wesele), możliwość przygotowania własnych. Bezterminowa licencja, serwis i bezpłatne aktualizacje w czasie gwarancji. Do wykorzystania atrakcyjne, tematyczne pakiety ramek i teł, elektroniczne gadżety – komfort pracy i bezpieczeństwo klienta.

diVideo – nagraj film

Masz coś do powiedzenia, chcesz kogoś pozdrowić, złożyć życzenia lub coś przekazać? Teraz możesz. diVideo – nagrywanie krótkich filmów mp4 z dźwiękiem. Rejestracja kamerą internetową, serwer FTP w cenie. Podgląd live view, nakładanie loga fimy/imprezy, slow motion.